Aydın polisine büyük vefasızlık

Aydın Emniyet Müdürlüğü, polis teşkilatının 179'uncu yılı dolayısıyla tören düzenledi. Törene Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş dışında hiç bir siyasi katılmadı.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Aydın polisine büyük vefasızlık
Aydın polisine büyük vefasızlık
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Türk polis teşkilatının 179'uncu kuruluş yıldönümü, tüm Türkiye'de olduğu gibi Aydın'da da törenlerle kutlandı.
Aydın Valiliği önünde düzenlenen törene müdüründen bekçisine kadar emniyet teşkilatının tamamı katıldı.
Törende sadece ve sadece Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş'ın olması dikkat çekti.
5 gün öncesine kadar seçim süreci boyunca fedakarca çalışan ve gece gündüz güvenliklerini sağlayan polis teşkilatını yalnız bırakan siyasiler herkesi şaşırttı.
Hiçbir parti temsilcisi Valilik önündeki törene katılmadığı gibi mesaj bile yayımlamadı.

KUŞADASI'NDA KUTLAMA
Kuşadası’nda Türk Polis Teşkilatı'nın 179'uncu kuruluş yıl dönümü törenle kutlandı.
Atatürk Meydanı'nda düzenlenen törene Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, amirler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve polis memurları katıldı.
Törende, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy tarafından Atatürk büstüne çelenk sunuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından tören sona erdi.

İNCİRLİOVA'DA TÖREN
İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 179’ncu yıl dönümü ve "Polis Haftası" kapsamında çelenk koyma töreni gerçekleştirildi.
Programa İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, İncirliova İlçe Emniyet Müdürü Taner Emre, İncirliova İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Asb. Kd. Başçavuş Müslüm Güçtekin ve polisler katıldı.
İlçe Emniyet Müdürü Taner Emre’nin Atatürk Anıtına çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Emniyet Amiri Erol Evcil, günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıp Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kuruluşunun 179’ncu yılını kutladı.

SÖKE'DE ZİYARET
Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Söke İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp ve emniyet mensupları, Söke Kaymakamı Ali Akça’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.
Kaymakam Ali Akça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk Polis Teşkilatı’nın ülkenin huzur ve güvenliği için gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
Emniyet Müdürü Fatih Demiralp ve ziyaretine gelen emniyet mensupları nezdinde tüm Polis Teşkilatı’nın anlamlı günlerini kutladığını ifade etti.

05 Nis 2024 - 16:38 - Gündem

Mahreç  Melek Fırat