Nazilli'ye bedava su

Aydın'ın Nazilli İlçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla iyi su çeşmeleri, Eğriboyun ve Evranlı Mezarlık seferleri ile belediyeye ait otoparkların ücretsiz olacağı bildirildi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli'de Ramazan Bayramı süresince iyi su çeşmeleri ile belediyeye ait otoparkların ve mezarlık seferlerinin ücretsiz olacağını açıkladı.
Nazilli’nin bayramı en güzel şekilde karşılaması için ciddi bir hazırlık yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Ertruğtul Tetik; “Ekiplerimiz ilçemizdeki tüm mezarlıklarımızı bayram ziyaretlerine hazır hale getirdi. Bunun yanı sıra bayram süresince vatandaşlarımız iyi su çeşmelerimizden de ücretsiz olarak faydalanabilecek. Eğriboyun ve Evranlı Mezarlıklarımıza gün boyu seferlerimiz olacak. Hemşehrilerimiz belediyemize ait otoparklarımızdan da yine ücretsiz olarak yararlanacak" dedi.
Eğriboyun ve Evranlı mezarlık ziyaretleri için 09.00 ile 15.00 saatleri arasında Atatürk Bulvarı, Ordu Caddesi ve Hürriyet Caddesi güzergahından hareket etmek üzere Atatürk Parkı önünden araç kaldırılacak.
Arslanlı Mezarlığı için ise Belediye Park Kahvesi önünde belediye araçları hazır bulunacak.

08 Nis 2024 - 16:13 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı