7/24 görev başında

Aydın’da acil sağlık hizmetlerinin Ramazan Bayramı süresince kesintiye uğramaması için gerekli tedbirler en üst seviyede alındı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul Ramazan Bayramı tatili süresince trafik kazalarına ve diğer olaylara en kısa sürede müdahale edilmesi amacıyla, tüm ekiplerin teyakkuzda olacağını belirtti. Acil Sağlık Hizmetlerinde hazırlıkların tamamlandığını dile getiren Şenkul, toplam 175 acil sağlık personelinin görev başında olacağını ifade etti.

SAĞLIK ORDUSU
İl Sağlık Müdürü Şenkul, “Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde sağlıklı bir şekilde geçirmeleri için Acil Sağlık Hizmetlerimiz, Hastanelerimiz ile koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunacaktır. Bu kapsamda acil sağlık hizmetlerinin devamlılığı için; 1 UMKE Ekibi, 50 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, SAKOM Merkezi, Komuta Kontrol Merkezi, ASOS Birimi ve Teknik Destek Birimi ile toplam 175 personelimiz 7 gün 24 saat esasına göre görevinin başında olacaktır” ifadelerini kullandı.
Şenkul görevleri başında olan tüm mesai arkadaşlarımıza özverili ve üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ederek, sağlıklı ve huzurlu bayramlar temennisiyle görevlerinde başarılar diledi.

10 Nis 2024 - 09:43 - Sağlık

Mahreç  Haber Merkezi