CHP’de çifte bayram

Yerel seçimlerde Aydın’da 13 belediye kazanarak sandıktan başarıyla çıkan CHP çifte bayram yaşadı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın’da 31 Mart Yerel Seçimleri’nde 17 ilçenin 13’ü ve Büyükşehir Belediyesi’ni kazarak büyük bir başarı elde etti. Seçim zaferinin ardından CHP Aydın’da ilk kez bir araya geldi.

Efeler ilçesindeki Turistik Park’ta yoğun katılımla gerçekleştirilen programa Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekilleri Hüseyin Yıldız, Evrim Karakoz, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, Yenipazar Belediye Başkanı Malik Ercan, CHP İl Başkanı Hikmet Saatçı, Efeler İlçe Başkanı Süha Bayırlı ile partililer katıldı.

“TÜRKİYE’DE BİRİNCİ PARTİ OLDUK

”

Türkiye’de şeker bayramı kutlandığını ifade eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Ben çok mutluyum. Ne güzel oldu Türkiye kıpkırmızı, harika oldu. 4 yıl sonra cumhurbaşkanlığını tek başımıza kazanacağız. Bu seçimde CHP tek başına sandığa girdi ve başarıyı elde etti. Yüzde 38 oy alarak Türkiye’de birinci olduk. Başta Aydın halkı olmak üzere tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Teşekkürler Türkiye. Bayramınızı en içten dilekle kutluyor, sorumluluğumuzun farkındayız. Tekrar söz veriyoruz, ‘Çok çalışacağız, çok çalışacağız, umutlarımız yeniden yeşerdi” dedi.

10 Nis 2024 - 15:13 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi