Hoşçakal Aysu!

Nazilli’de dün gece yaşanan kazada hayatını kaybeden 29 yaşındaki Aysu Öncel’in ölümü yakınlarını hüzne boğdu. Hayat dolu bir kişiliğe sahip Aysu Öncel’in on parmağında on marifet vardı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Hoşçakal Aysu!
Hoşçakal Aysu!
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesinde dün gece yaşanan feci kaza yürekleri dağladı. Kazada ağır yaralanan 29 yaşındaki Aysu Öncel, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Genç Aysu’nun ölümü yakınları ve sevenlerini hüzne boğdu.

Hayat dolu biri olan Aysu Öncel’in on parmağında on marifet vardı. Aslen Kuyucaklı olan Aysu, Kütahya Üniversitesi’nden mezun oldu. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Nazilli’ye yerleşen Öncel, son olarak Bozdoğan’da bir sürücü kursunda direksiyon eğitmenliği yapıyordu.

Sporla da çok yakından ilgilenen genç kız, bir dönem yeşil sahalarda hakemlik yapmıştı. Güvenlik sertifikasına da sahip olan Aysu Öncel, özel bir güvenlik şirketine bağlı olarak Nazilli Belediyespor’un iç saha maçlarında Nazilli Şehir Stadı’nda görev alıyordu.

Ramazan Bayramı’nda hayatını kaybeden genç kızın ölümü, Nazilli’yi hüzne boğdu. Cenaze programının henüz netleşmediği bildirildi.

11 Nis 2024 - 09:53 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik