Madalya avcıları

Aydın’ın Kuyucak ilçesi son dönemde sporda gösterdiği başarılarla dikkat çekiyor. Ortaokul ve İlkokulların katıldığı turnuvaya Kuyucaklı sporcular damga vurdu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Madalya avcıları
Madalya avcıları
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Kuyucak ilçesi son dönemde sporda gösterdiği başarılarla dikkat çekiyor. İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün yetiştirdiği sporcular, Ortaokul ve İlkokullar arası Taekwondo Turnuvası’na damga vurdu. 16 Nisan’da gerçekleşen turnuvaya ilk defa katılan Atatürk Orta Okulu ve Ertuğrul Gazi İlkokulu sporcularımız aldıkları derecelerle ilçeyi gururlandırdı.

Ecrin Baykara 27 kilogram küçük bayanlar ve 29 kilogram yıldız bayanlarda il birincisi, Nejla İnceoğlu 30 kilogram küçük bayanlarda il birincisi, Safiye Ceren Açık 30 kilogramda küçük bayanlar il üçüncüsü, Yaren Güneş 45 kilogramda minik bayanlar il birincisi, Eymen Geyraslıoğlu 36 kilogramda minik erkekler il birincisi, Mete Türkeş 50 kilogramda küçük erkekler il ikincisi oldu.

Atatürk Ortaokulu yıldız kız takımı, Ege Bölge şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’nda son 12 okul arasında kaldı.

Kuyucak İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Süleyman Bacaksız, sosyal medya hesabından başarılı sporcuları ve antrenörleri Denizhan Gezgin ile Erkut Uğuz’u tebrik etti.

17 Nis 2024 - 12:32 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik