Nazilli'yi tanıyor

Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik, ilçede bulunan STK temsilcileri ile görüştü. Tetik, makamında ağırladığı misafirlerinin sorunlarını da dinledi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Nazilli'yi tanıyor
Nazilli'yi tanıyor
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart'ta Nazilli'ye Belediye Başkanı seçilen CHP'li Ertuğrul Tetik, Aydın Barosu Nazilli Temsilciliği, Anneler Derneği, Nazilli Kent Konseyi, Batmanlılar Derneği, Nazilli Şehit Aileleri Derneği, Çağdaş Ağrılılar Derneği ve Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu temsilcilerini kabul etti.
Şehrin ve Nazilli’deki vatandaşların sorunlarını bildiklerini ve çözümü için kalıcı projeler hazırladıklarını ifade eden Tetik; “Öncelikle nazik ziyaretlerinden dolayı tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyor, her birini sevgi ve saygıyla kucaklıyorum. Nazillimizi gelecek güzel günlere taşımak için hepimiz üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazırız. Sizler kadar biz de çok heyecanlıyız. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ve milletvekillerimizle hep birlikte el ele, kol kola bu şehrin sorunlarını çözüme kavuşturacağız." açıklamasında bulundu.

17 Nis 2024 - 17:36 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı