Çerçioğlu'na duyurulur!

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’nda hayata geçirdiği sahil projesi, yerel halk ve bisiklet tutkunları tarafından büyük ilgi görüyor. Setur Marina’dan başlayan bisiklet yolu kullanıcılarından tam not alıyor.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Çerçioğlu'na duyurulur!
Haber albümü için resme tıklayın

Bisiklet sürücüleri, özgürce pedal çevirdikleri Kuşadası’nın sahil bandı boyunca yolun uzatılmasını ve Güzelçamlı’daki Milli Park ile birleştirilmesini istiyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak benzer yolların bölgeyi daha da cazip hale getireceğini belirten Kuşadalılar, Başkan Özlem Çerçioğlu’na bu projeden ötürü teşekkür ediyor.
5 yıldızlı bir otelin genel müdürü olarak görev yapan Serdar Köroğlu projenin önemine dikkat çekerek, “Bu proje, Kuşadası için gerçekten önemli bir adım. Hem şehiriçi ulaşımı kolaylaştırıyor hem de çevreye duyarlı bir seçenek sunuyor. Eskiden araç trafiği yüzünden yaşanan kazaların bisiklet sayesinde azalması da büyük bir avantaj" dedi.
Melih Akkoyun ise "Yaz trafiğinde bisiklete binmek bize biraz tehlike oluşturuyordu, marina bölgesinden başlayan bisiklet yolları ile artık daha güvende olacağız. Hayalimiz bisiklet yollarının birleştirilmesi ve pedal çevirerek Milli Park’a kadar gidebilmek" diye konuştu.

19 Nis 2024 - 15:12 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı