Sana inanıyoruz!

Nazilli Belediyespor’un yeni teknik direktörü Gürhan Sönmez oldu. Ligde kalma adına çok kritik bir karşılaşma olan Ankaraspor maçında Naz Naz’ın dümenine geçen 52 yaşındaki çalıştırıcı, başkentten istedikleri sonuçla döneceklerini söyledi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Sana inanıyoruz!
Haber albümü için resme tıklayın


Nazilli Belediyespor’da Karacabey Belediyespor maçının ardından teknik direktör Bülent Ertuğrul ile yollar ayrıldı. Bülent Ertuğrul’un yerine A Takımda görev yapan Gürhan Sönmez getirildi.

1995-2000 yılları arasında Nazilli Belediyespor’da futbol oynayan ve 2003’te antrenörlük kariyerine başlayan Gürhan Sönmez, siyah beyazlıların altyapısında ve A Takımda uzun yıllar görev yaptı. Sönmez, bir dönem Yıldızgücü’nde teknik direktörlük görevini üstlenmişti.

“İSTEDİĞİMİZİ ALACAĞIZ”

Ligde kalma adına büyük önem taşıyan sezonun son maçı Ankaraspor karşılaşmasına takımı çıkaracak olan 53 yaşındaki teknik adam camiaya umut aşıladı. Oyuncuların sezon başından beri onurlu bir mücadele sergilediğine dikkat çeken Gürhan Sönmez, “Takımımız bu maça en iyi şekilde konsantre olacak. Bu ortamı sağlayacağız. Ondan sonra çıkıp en iyi mücadeleyi ortaya koyacağız. İstediğimiz puan ve puanları alıp döneceğiz. Oyuncularımıza güveniyoruz. Onların bunu başarabileceğine inanıyoruz. Onların da buna inandığını düşünüyorum.” dedi.

“SAHAYA YÜREĞİMİZİ KOYACAĞIZ”

Ankaraspor deplasmanından şartlar ne olursa olsun istenilen sonuçla döneceklerini kaydeden deneyimli çalıştırıcı, “Her şartta, sahaya çıkıp yüreğimizi ortaya koyacağız. Gerekeni yapacağız. İnşallah yüzümüzün akıyla çıkar geliriz. Baran Işık ve Cihan Avcu cezalı. Recep Efe Koçak’ın omzu çıktı. Yarın itibariyle çalışmalara başlayacağız ve bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

22 Nis 2024 - 11:49 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik