İstanbul’da öğretmene saldırı 

Sarıyer'de bir okulda yaşıtlarına zorbalık yapması nedeniyle öğrencisini uyaran öğretmen, öğrencinin babası tarafından okulda şiddete maruz kaldı. 

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri

Olay, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Prof. Ali Kemal Yiğitoğlu Ortaokulu'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, okulda öğretmenlik yapan Necla Ö. akran zorbalığı yaptığı gerekçesiyle öğrencisini uyardı. Uyarıyı dikkate almayan öğrenci, “Bana nasıl davranacağınızı öğreneceksiniz" dedi ve öğretmenini tehdit etti. Bu durum karşısında şoka uğrayan Necla Ö. ise, "Evladım ben senin öğretmeninim. Bu nasıl bir üslup?" Diyerek öğrenciyi bir kez daha uyardı ve öğrencinin babası Ali Ç.’yi okula çağırdı.  
 
YUMRUK ATTI 
 
Okula çağrılan Ali Ç.’nin daha önce de okul öğretmenleri ve yöneticileri ile sorunlar yaşadığı öğrenildi. Okul koridorunda öğretmen Nazlı Ö.’yü gören Ali Ç. yumruk atarak saldırıda bulundu. Öğretmen aldığı darbe sonucu yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tetkikler sonrası Necla Ö.’ye iş görememezlik raporu verildi. Polis ekipleri Ali Ç.’yi gözaltına aldı ve konuya ilişkin çalışma başlattı. 

25 Nis 2024 - 23:04 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı