Bodrum'da katliam!

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 5 köpek ve 2 kedi zehirlendi. Hayvanlardan 4'ü telef oldu.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Bodrum'da katliam!
Bodrum'da katliam!
Haber albümü için resme tıklayın

Yalıçiftlik Mahallesi'nde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce bırakılan zehir, mahalleye bir ay önce taşınan Gizem Sümer'in köpeğinin zehirlenmesine neden oldu. Bölgede yapılan aramada Sümer'in komşusunun 3 köpeği de zehirlenmiş halde bulundu.
3 köpek, sahiplerinin erken fark etmesiyle müdahale edilerek kurtarıldı. Aynı bölgede inşaat işçileri tarafından da bir kedinin zehirlenmesi sonucu telef olduğu belirlendi.

TEPKİSİNİ DİLE GETİRDİ
6 aylık Yoda isimli köpeği telef olan Gizem Sümer, "Ben Yalıçiftlik'e yeni taşındım. Bir ay oldu. Dün maalesef köpeğimi ölü buldum, zehirlenmiş. Dün akşam da bir tane ölü kedi buldum. Bu sabah evimin bahçesinin yukarısında bir ölü köpek daha buldum. Bir komşumun 3 tane köpeğini zehirlemişler. Onlar fark edip zeytinyağı içirmişler. Kusunca iyileşmişler, bir tanesi pek iyi değilmiş. Onlara köylülerden birisi köpeklerini öldüreceğini söylemiş fakat kim yaptı, nasıl oldu hiç bilmiyorum. Kameralara bakacağım ama ben başka hayvanların da başka bu şekilde ölmesini istemiyorum. Elimden ne geliyorsa yapmak istiyorum. Bodrum Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü'nden gelip ölü köpekleri aldılar" diyerek hayvanların zehirlenmesine tepki gösterdi.

29 Nis 2024 - 20:14 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı