Alıcık'tan yaylım ateşi

Nazilli'nin hakkını kimseye yedirmeyiz

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Alıcık'tan yaylım ateşi
Haber albümü için resme tıklayın

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçının ardından oluşturulmaya çalışılan şike algısına sert çıktı. Alıcık, “Sahada yapamadıklarını çamur atarak yapmaya çalışıyorlar” dedi.
 
Ankaraspor-Nazilli Belediyespor karşılaşması Türkiye gündemine oturdu. Küme düşen Zonguldak Kömürspor cephesi 0-0 biten karşılaşmada şike olduğu iddiasıyla konuyu gündeme getirdi.
TFF konunun önce Hukuk Kurulu’nda görüşülüp ardından Etik Kurulu’na sevk edileceğini açıkladı.
Nazilli Belediyespor’a CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün ardından Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’tan da destek geldi.
Nazilli Belediyespor’un bir dönem Onursal Başkanlığı’nı yapan ve siyah beyazlı ekibin şampiyonluklarında pay sahibi olan Haluk Alıcık, oluşturulmaya çalışan algıya tepki gösterdi.
“SAHADA YAPAMAYIP ÇAMUR ATIYORLAR”
Haluk Alıcık, Nazilli Belediyspor’un hakkını kimseye yedirmeyeceklerini ifade ederek, “Nazillispor bizim takımımız. Bu şehrin takımı. Nazillispor’un adını böyle çirkin iftiralarla kirletemezler. Şanlı mazimizde dün olduğu gibi bugün de başımız dik ve anlımız ak. Böyle ayak oyunlarını falan bilmeyiz. Dün futbol sahasında yapamadıklarını, bugün birilerine çamur atarak yapmalarını tasvip etmiyoruz. Zonguldak Kömürspor önce bir kendine bakacak. Ona göre hareket etsin. Nazilli camiası olarak, Nazillispor’un hakkını kimseye yedirmeyiz. Nazillispor benim 4’ncü evladım. Onların milletvekilleri varsa biz de varız. Bizde Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı’yız. Burada Nazilli halkını takımına, kulübüne ve şehrine sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

30 Nis 2024 - 16:03 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik