Belgesiz iddialar

AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Nazilli Belediyespor’a şike çamuru atmaya çalışanlara tepki gösterdi. Özmen, “İddia eden iddiasını ispatlamakla mecburdur. Belge varsa açıklasınlar, insanların beynini bulandırmasınlar” dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Belgesiz iddialar
Belgesiz iddialar
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Belediyespor’un 37. Haftada deplasmanda oynadığı Ankaraspor karşılaşması şike iddiasıyla Türkiye’nin gündemine oturdu.
0-0 tamamlanan ve 1 puanla siyah beyazlıların ligde kaldığı, Ankaraspor’un da Play Off biletini kaptığı müsabakanın ardından küme düşen Zonguldak Kömürspor camiası şike yapıldığını iddia etti.
AK PARTİLİ ÖZMEN’DEN DESTEK
CHP Genel Başkan Yardımcısı Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz şike iddiasıyla berabere biten maçı TFF’ye taşıdı.
TFF Hukuk Kurulu konuya ilişkin soruşturma başlattı. Yaşananların ardından Aydınlı siyasetçilerden Nazilli Belediyesspor camiasına destek yağdı.
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’ın ardından AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen’den de açıklama geldi.
İNSANLARIN BEYNİNİ BULANDIRMASINLAR
Nazilli Belediyespor’un bu tür iddialara maruz kalmasının üzüntü verici olduğunu söyleyen AK Partili Ömer Özmen, “İddia eden iddiasını ispatlamakla mecburdur. Maç açık, gayet normal bir şekilde 90 dakika oynanmış. Nazillimize bu şekilde çelme takmak isteyenlere fırsat verilmemesi gerekiyor. Biz de bu noktada Nazilli Belediyespor’umuza sahip çıkıyoruz. Varsa ellerinde bir belge çıksınlar. Yoksa insanların beynini bulandırmasınlar” ifadelerine yer verdi.

30 Nis 2024 - 18:12 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik