Nazilli’de cinayet!

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan H.Ç. birlikte alkol aldığı babası Hasan Çağlayan’ı bıçaklayarak öldürdü.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli’de cinayet!
Nazilli’de cinayet!
+3
Video için play'e tıklayın

Olay, gece saatlerinde Hasköy Mahallesi yolu üzerinde bulunan bir zeytinlik alanda gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre Nazilli'de ikamet eden Hasan Çağlayan (52) İsabeyli'de oturan oğlu H.Ç ile bulaşarak birlikte alkol almaya başladı. Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan oğul H.Ç. ile babası Hasan Çağlayan arasında tartışma başladı. Baba oğul kavgaya tutuştu. H.Ç. yanında bulundurduğu bıçağı, babasının karnına sapladı.

“BENİ OĞLUM VURDU”

Kanlar içinde kalan babasını gören H.Ç. otomobiliyle babasının Nazilli Devlet Hastanesi’ne götürdü. Acil müdahaleye alınan Hasan Çağlayan, bu sırada, kafasını kaldırıp, “Beni oğlum vurdu. Onu sakın içeri almayın” şeklinde konuştu. Aydın Devlet Hastanesi’ne ağır yaralı olarak sevk edilen Hüseyin Çağlayan, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Jandarma olaya ilişkin geniş çaplı soruşturma başlattı. Gözaltına alınan oğul H.Ç. ifade işlemleri için karakola götürüldü.

12 May 2024 - 09:16 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik