Nazilli bunu not eder!

Nazilli Belediyespor, Nazilli Belediyesi’nden gelen şok kararla sarsıldı. Kulüp Başkanı Şahin Kaya, belediyenin kulübü tesislerden çıkartmak için mobbing uyguladığını söyleyip, “Biz Yunan takımı mıyız?” diye sordu.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli bunu not eder!
Nazilli bunu not eder!
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Belediyespor, tarihinin en zor günlerini geçiriyor. Son maçta lige tutunmayı başaran siyah beyazlı ekibe Nazilli Belediyesi ekonomik ve lojistik destek vermeyeceğini açıkladı.
Siyah İnciler, Nazilli Belediyesi’nden gelen bu kararla şok yaşadı.

TESİSTE SAYIM
Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik’in talimatıyla İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne atanan Mümtaz Üstün’ün Kulüp Müdürü Bedri Alabay’ı telefonla arayarak, Mustafa Kemal Atatürk ve Esat Ergüler Tesisleri’nde demirbaş sayımı yapacaklarını ilettiği öğrenildi.
Belediyenin kulüpten tesisi boşaltması için mobbing uyguladığını ileri süren Kulüp Başkanı Şahin Kaya, “Ağır mobbing yapıyorlar. Para desteğini falan anladık da, tesisi boşalt, personeli çek, bunlar parayla alakası olmayan şeyler. Mümtaz Üstün üst taraftan talimat geldiğini söyleyip, demirbaş sayımı yapacaklarını iletmiş. Bunlar çok ilginç. Amaçları ne anlamadım. Biz Yunan takımı mıyız?” ifadelerine yer verdi.

14 May 2024 - 11:40 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik