Vali çatıya çıktı

Aydın’ın sağlık yapısını güçlendirecek olan Şehir Hastanesi’nin yapımı tüm hızıyla sürüyor. Vali Yakup Canbolat, açılış için gün sayan hastanede incelemelerde bulundu. Çatıya çıkan Canbolat, kuş bakışı Aydın'ı da izledi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Vali çatıya çıktı
Vali çatıya çıktı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Sağlık Bakanlığı’nın 2020 yatırım programına alınarak 2021 yılı Kasım ayında Efeler’de inşaatına başlanan Aydın Şehir Hastanesi’nde çalışmalar aralıksız olarak sürüyor.
Aydın ve Ege Bölgesi’ni uluslararası kalitede bir sağlık kampüsü haline getirmesi beklenen hastanede Vali Yakup Canbolat incelemelerde bulundu.
Beraberindeki heyetle çalışmaları yerinde inceleyen Vali Canbolat, yetkililerden bilgi aldı.
Aydın Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Aydın Valimiz Yakup Canbolat, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mehmet Taha Al ve hizmet başkanlarımız, Şevketiye Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden Aydın Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. Valimiz, incelemelerde bulunduğu Şehir Hastanesi inşaat çalışmaları ve devam eden diğer çalışmalarla ilgili İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mehmet Taha Al, yüklenici firma yetkililerinden detaylı bilgiler aldı” ifadeleri yer aldı.

15 May 2024 - 11:20 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı