Sahipsiz Aydın!

Efeler 09 SFK'nın Elazğıspor'a 3-0 mağlup olduğu TFF 3. Lig Play Off 3. Tur müsabakasının ardından taraftar isyan bayrağını açtı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Sahipsiz Aydın!
Sahipsiz Aydın!
Video için play'e tıklayın

TFF 3. Lig Play-Off 3. Tur ilk maçında Efeler 09 SFK, iç sahada Elazığspor’u ağırladı. Nazilli İlçe Stadı’nda müsabaka deplasman ekibinin 3-0'lık üstünlüğüyle tamamlandı.
Müsabakada Nazillili taraftarlar Efeler'i yalnız bırakmadı ancak siyaset ve iş dünyasından beklenen ilgi gelmedi. Karşılaşmayı yalnızca MHP Aydın İl Başkan Haluk Alıcık ile önceki dönem Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay protokol tribününden takip etti.
Buna karşın deplasman tribünleri ağzına kadar doldu, Elazığ'ın siyaset ve iş dünyası temsilcileri tam kadro Nazilli'ye geldi.

YAZIN BUNLARI!
Müsabakanın bitiş düdüğünün çalmasıyla taraftarlar isyan etti. Aydınlı spor severler, "Sahipsiz Aydın. Belediyeden bir tane adam var mı? Bir tane bürokrat var mı? Yüzde 70 oy veriyorsunuz ya. Seçimden hemen sonra gece yarısı tesisi de boşalttılar ya. Yazın bunları. Yazıklar olsun onlara" ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

15 May 2024 - 19:25 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik