Kuşadası'nda özel buluşma

Egeli Kadın Girişimciler, Kuşadası Ticaret Odası organizasyonunda buluştu. Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, organizasyonun katılımcılara faydalı olacağını söyledi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Kuşadası'nda özel buluşma
Kuşadası'nda özel buluşma
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Ege bölgesinde iş ve meslek sahibi olan kadınların bir araya gelerek tanışmaları ve iş ağlarını geliştirmelerini amaçlayan organizasyona; İzmir, Aydın, Muğla, Kütahya, Uşak ve Manisa il ve ilçelerinden kadın girişimciler katıldı.
Gazeteci Aslı Şafak ve özel Uluslararası Sürdürülebilir Turizm Derneği kurucu Başkanı Adviye Bergemann‘ın konuşmacı olarak katıldığı ve Egeli Kadın Girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği program, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan'ın yaptığı açılış konuşması ile başladı.
Konuşmasında ‘Bölgesel olarak kadın girişimcilerin bir araya geldiği organizasyonun işlerini geliştirmek adına katılımcılara faydalı olacağını belirten Akdoğan’ın ardından kürsüye Aslı Şafak geldi.
Kadın ve markalaşma hakkında konuşan Şafak, önce birey olmanın önemini vurguladı ve oldukça keyifli geçen konuşmasında kendi iş hayatından da örnekler verdi.
Daha sonra konuşan Adviye Bergemann kürsüye geldi ve hikayekisinin Kuşadası'nda başladığını anlattı.
Bergemann, “Yurtdışından müşteri getiren bir şirketin sahibi Adalı olarak, bir çok tanınmış ismin Türkiye’ye gelmesine vesile olduk” diye ekledi.
Bergemann kendisine biçilen elbiseyi giymediğini, etrafındaki güçlü kadınların ona yol açtığının altını çizdi.

16 May 2024 - 17:16 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı