Söke mi Davutlar mı?

Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Sökespor ile Davutlarspor karşı karşıya gelecek. Bu sezon beklentileri karşılayamayan mavi kırmızılılar mı yoksa iyi bir form grafiği yakalayan Ada ekibi mi turun sahibi olacak?

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Söke mi Davutlar mı?
Haber albümü için resme tıklayın

Süper Amatör Lig’de normal sezonu lider bitiren Davutlarspor, Play-Off Yükselme Grubu’nda da ikinci sırada tamamlayarak adını Play-Out’lara yazdırdı. Bu sezon iyi bir form grafiği çizen Ada ekibi, Play-Out maçında yarın Sökespor ile karşı karşıya gelecek. Yeni sezonda beklentilerin altında kalan ve birçok maddi sıkıntılar yaşayan mavi kırmızılılar ise, önümüzdeki sezon yine Bölgesel Amatör Lig’de kalabilmek için sahaya çıkacak.

SAAT VE HAKEMLER…

Sökespor ile Davutlarspor,17 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da kozlarını paylaşacak. Kuşadası Özer Türk Stadyumu’nda oynanacak mücadeleyi, Uşak Bölge Hakemi Rıdvan Altıntaş yönetecek. Altıntaş’ın yardımcılıklarını, Uşak bölge hakemleri Bayram Öztürk ve Kazım Tuna Demir üstlenecek. Mücadelede, Uşak Bölge Hakemi Onurhan Yüce dördüncü hakem olarak görev alacak.

16 May 2024 - 20:02 - Spor

Mahreç  Hakan Horata