Nazilli Belediyesi, Çatak Mahallesi’nin camisini düzenliyor

Nazilli Belediyesi, Çatak Mahallesi'nde cami düzenleme ve cami minaresinin yapımı çalışmalarını başlattı. Köylere hizmeti, hiçbir siyasi kaygı duymadan ve oy beklentisi içerisinde olmadan yaptıklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkan Haluk Alıcık, mahalle sakinlerinin ve uç beylerinin istekleri doğrultusunda çalışma yaptıklarını, Nazilli Belediyesi olarak 14 mahallenin camilerinde minare, imam evi, abdesthane, gasilhane ve cami iç-dış tadilatlarını yaptıklar

Çatak Mahallesi’ndeki camiye minare yapım çalışmalarının başlatıldığını ifade eden Başkan Alıcık, şimdiye kadar 14 mahallede minaresi olmayıp da yeniden Nazilli Belediyesi tarafından minare yapılan mahallelerin listesini açıkladı. Bağcıllı, Yalınkuyu, Osmançukuru, Kurusekiz, Karahallı Yayla, Derebaşı, Gedik, Haydarlı, Ketenova, Sevindikli, Şimşelli Tuzakdere, Şimşelli Merkez ve Nazilli Bilal-i Habeş camilerine yeniden minarelerin yapıldığını vurgulayan Belediye Başkanı Alıcık, “Nazilli Belediyesi olarak bizden hizmet alan tüm mahallerimizde çok sayıda kalıcı hizmet yaptık. Bunları, mahalle sakinlerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve önem sırasına göre yaptık. Nazilli Belediyesi olarak 2009-2017 yılları arasında 6 cami inşa ettik. Yine bu dönem içerisinde köprüler, yollar ve pekçok eğitim kurumunu yeniledik, düzenlemesini yaptık. 2014 başından bu yana da mahallelerimizin rutin hizmetlerini yerine getirmenin ötesinde mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarına göre faaliyetlerimizi sürdürdük. Bundan sonra da hizmetler bu şekilde devam edecek. Çatak mahallemizdeki cami minaresini de en kısa sürede bitirip halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

29 Ağustos 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Manşet Aydın Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Manşet Aydın hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Manşet Aydın, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 315 77 79
Reklam bilgi