Nazilli'de skandal olay

Aydın'ın Nazilli ilçesinde veteriner Melih Öz ve Tuğba Horzum'un düğünü ilginç görüntülere sahne oldu. Düğün salonunun elektriği kesilince düğün, bir kamyonetin farları ile tavanındaki led lambaları açılarak, yapılabildi. En güzel günleri çileye dönüşen çift, konuyu yargıya taşıyacak.

Nazilli'de skandal olay
Nazilli'de skandal olay
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Veteriner Melih Öz ile Tuğba Horzum, 10 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Bin 500 davetlinin geldiği kır düğün bahçesinde gelin ve damat gelmeden trafonun patlaması sonucu elektrikler kesildi. Jenaratörün bulunmaması nedeniyle işletmeci ile düğün sahipleri arasında tartışma çıktı. Yükselen tansiyonu polis ekipleri yatıştırdı.

En mutlu günleri adeta kabusa dönen çiftin yakınları ilginç bir yöntem geliştirdi. Tavan aydınlatması bulunan bir kamyonet alanın ortasına getirildi. Düğün alanı, farlar ve led ışıklarla aydınlatılırken, davetliler, kamyonetin teybinden çalan müzikle eğlendi.

2 saat süren kesintinin ardından 23:00 sularında elektrik geldi. Nikah memuru Emine Erol çiftin nikahını kıyarken esprili bir dille
"Bence aşkınız trafoları patlattı" ifadelerini kullanınca uzun süre alkışlandı.

Gelinin babası Ali Horzum işletme sahibinden davacı olacaklarını belirterek "Bana ne sizin düğününüzden, siz de düğünü yapmayın diye bize cevap veriyor.300 bin TL'lik tazminat davası açacağım" dedi. (DHA)

28 Ağu 2019 - 15:13 Aydin/ Nazilli- Gündem