Genç çifte görkemli düğün --- Dünya evine girdiler

Haşılcı ve Semerci aileleri'nin çocukları Necla ve İsmail, Kuşadası Batuhan Beach Resort Hotel'de düzenlenen görkemli düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler.

Numan Ölmez
Numan Ölmez Tüm Haberleri
Genç çifte görkemli düğün --- Dünya evine girdiler
Genç çifte görkemli düğün --- Dünya evine girdiler
Haber albümü için resme tıklayın

Söke TARİŞ Pamuk Kooperatifi’nin önceki yönetim kurulu başkanlarından Süleyman Semerci’nin oğlu İsmail Semerci, Haşılcı Ailesi’nin kızları Necla Haşılcı ile Kuşadası Batuhan Beach Resort Hotel’de düzenlenen görkemli düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdiler. İş, siyaset, tarım, sanayi camiasını bir araya getiren düğün törenine AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, AK Parti Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes ve eşi Bilhan Menderes, AK Parti Söke İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Ayla Kuru ve Eşi Veteriner Hekim Esattin Kuru, her iki ailenin eş, dost ve akrabaları katıldılar.

Damadın babası, tarım camiasının yakından tanıdığı Süleyman Semerci de eşi Belgin Semerci ile birlikte gece boyunca davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergilediler. Semerci,”Bugün gerek Didim, gerekse Söke, Aydın ve İzmir’den gelerek evlatlarımızın bu mutlu gününde bizi yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza her iki aile adına teşekkür ediyor, evlatlarımız Necla ile İsmail’e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Yemekli-içkili düğün töreninde özel orkestra eşliğinde başlayıp devam eden gece, pasta kesim merasimi, mesafeli takı merasimi ve yöresel oyun havalarının oynanmasıyla sona erdi. Milletvekili Yavuz, genç çiftin yanına gelerek tebrik etti.

25 Ağu 2020 - 09:50 - Magazin

Mahreç  Numan Ölmez