Düğünde inanılmaz görüntüler

Aydın’da hayatlarını birleştiren Gizem ve Deniz çifti, düğünden sonra “damat işkencesi” nedeniyle zor anlar yaşadılar. Aydın’da gelenekleşen işkence nedeniyle damat neye uğradığını şaşırdı.

Düğünde inanılmaz görüntüler
Düğünde inanılmaz görüntüler
+11
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’da hayatını Gizem Aktaş ile birleştiren Deniz Bir, düğünden sonra gecenin geç saatlerine kadar süren damat işkencesi nedeniyle zor anlar yaşadı. Düğünden sonra evlerine gitmek isteyen çiftin önüne damadın arkadaşları çıktı. Gelin ve damat sanayi sitesindeki bir arkadaşlarının iş yerine götürüldü. Damat önce unun içerisinde pinpon topunu bulmaya çalıştı, ardından yoğurt ve acı biber dolu kasede bozuk para aradı. Kafasında onlarca yumurta kırılan damadın gördüğü işkence bunlarla sınırlı kalmadı. Sıvı yağ dökülen terlikleri giyen damat, metrelerce bir karpuzu yuvarlamak için ter döktü.

Damadın halini görenler dakikalarca gülerken, gece Bir’in mangal yakmasıyla sona erdi. Gördüğü türlü işkenceler nedeniyle bitkin düşen damadın mangal yakmasına arkadaşları yardım etti. Mangalda pişirdiği köfteyi elleriyle eşine yediren Bir’in “Gelin beğendi” demesiyle işkence sona erdi.

Damat Bir, “Daha önce evlenen arkadaşlarıma ben de bu tür şakalar yapmıştım. Doğal olarak onlar da bana böyle unutulmaz bir gece yaşattılar. Kendim ettim, kendim buldum ve bunu hak ettim. Aydın’da bu gelenek haline geldi artık. Arkadaşlarım zamanında benim her dediğimi yapmışlardı. Ben de onların isteklerini yerine getirdim” dedi. (İHA)

25 Ağu 2020 - 12:35 - Magazin