“Cesur yürekli Eren’i unutmadık”

AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş ve Metin Yavuz 15 yaşındayken PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ü doğum gününde anarak “Seni unutmayacağız” mesajı verdi.

Filiz Özdemir
Filiz Özdemir Tüm Haberleri
“Cesur yürekli Eren’i unutmadık”
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş ve Metin Yavuz, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla PKK’lı teröristlerin 15 yaşındayken şehit ettiği Eren Bülbül’ü doğum gününde andı. Eren Bülbül, 11 Ağustos 2017'de Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında PKK’lı teröristlerin erzak çalıp saklandıkları evi güvenlik güçlerine ihbar etmiş, teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışma sırasında hayatını kaybetmişti.

“CESUR YÜREKLİ EREN’İ UNUTMAYACAĞIZ”
Ak Partili Mustafa Savaş mesajında “Cesur yürekli Eren yaşasaydı bugün 19 yaşında olacaktı. Ne Eren’i unutacak ne de onu daha çocuk yaşında hayattan koparanları hesapsız bırakacağız. İyi ki doğdun yiğit kardeşim, ruhun şad, mekanın cennet olsun” dedi. Metin Yavuz ise “Cesur yürekli kardeşim seni unutmadık, unutmayacağız. Henüz 15 yaşındaki PKK’lı teröristlerin saklandığı yeri güvenlik güçlerine gösterirken çıkan çatışmada şehit düşen eren bülbülü rahmet ve özlemle anıyorum. Ruhun şad olsun” mesajı verdi.

02 Oca 2021 - 10:25 - Gündem

Mahreç  Filiz Özdemir