Ak Parti, Aydın için çalışıyor

Ak Parti Aydın milletvekilleri Metin Yavuz ve Mustafa Savaş, Aydın’a hizmet noktasında gerek yerel yönetimler gerekse sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Filiz Özdemir
Filiz Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ak Parti Aydın milletvekilleri Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin performansını değerlendirdi. 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ak Parti Aydın milletvekili Mustafa Savaş, merkezi hükümet olarak gerekli yatırımları yaptıklarını, Büyükşehir Belediyesi’nin de bütçe imkanları doğrultusunda üzerine düşeni yapacağına inandığını söyledi. Savaş “Takdir Aydınlı hemşehrilerimizindir” mesajı verdi.

“İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”
2021 yılında Aydın’daki kamu yatırımlarının kaydedeceği aşama hakkında da bilgi veren Mustafa Savaş, adliye binasının ve emniyet müdürlüğü binasının haziran ayına kadar temelinin atılacağını belirterek, Aydın-Denizli otoyolunda yapım çalışmalarının ve 1750 kişilik yurt yapım çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Kalkınmanın yerelden başladığına dikkat çeken Mustafa Savaş “ Üretim, istihdam ve ihracat kapasitesini artırılması için yerel dinamiklerin harekete geçirilmesi gerekiyor. Bu da hem genel hem de yerel iktidarın, üniversitenin, sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmesiyle mümkündür. Biz Aydın’a hizmet edilmesi için işbirliğine hazırız. Yeter ki Aydın hak ettiği hizmetleri alsın” değerlendirmesi yaptı.

“TAKDİRİ MİLLETİMİZE BIRAKIYORUZ”
Ak Parti Aydın milletvekillerinden Metin Yavuz ise konuyla ilgili açıklamasında “Biz genel iktidar olarak 17 ilçede ciddi yatırımar yapmaya devam ediyoruz. Bunu göz ardı etmemek gerekir. Görev süremizin bitimine kadar devam eden yatırımlarımızın tamamlanacağını düşünüyorum ve hizmet konusunda takdiri milletimize bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

05 Oca 2021 - 17:37 - Siyaset

Mahreç  Filiz Özdemir