Bakan Selçuk, Koçarlı’ya geliyor

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Yaşlı Yaşam Köyü Projesi” için görüştüğü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan Koçarlı’ya ziyaret sözü aldığını açıkladı.

Filiz Özdemir
Filiz Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçeye yapılacak yatırımlarla ilgili bir dizi görüşme yapmak üzere başkent Ankara’ya gitti. AK Parti Aydın Milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim ve Mustafa Savaş ile birlikte bürokratları ziyaret eden Başkan Kaplan İkinci Yüzbinlik Toplu Konut projesini TOKİ Başkan Yardımcısı Hakan Akbulut, KYK projesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin'le görüştü.

ZİYARET SÖZÜ ALDI
Başkan Kaplan ve milletvekilleri son olarak Çakırbeyli Mahallesi’nde kurulması düşünülen Yaşlı Yaşam Köyü projesi içinse Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile görüştü. Görüşmenin içeriğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıklayan Kaplan,

“Şirin ilçemiz Koçarlı'nın doğal güzelliği ile bilinen Çakırbeyli Mahallemizde yaşlı çınarlarımız için bir hayalimiz var. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek ve Yaşlı Yaşam Köyü projemiz ile ilgili görüşmek üzere AK Parti Aydın Milletvekillerimiz KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş ve Bekir Kuvvet Erim’le, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'u ziyarette bulunduk. En kısa zamanda ilçemizi ziyaret edeceğinin sözünü aldık. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

13 Oca 2021 - 15:24 - Gündem

Mahreç  Filiz Özdemir