“Başarı hikayesi yazmaya hazırız”

Aydın İl Kongresi’nde açıklamalarda bulunan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, “2023’te Aydın’da başarı hikayesi yazmaya hazırız.” Dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Aydın 7’nci Olağan İl Kongresi Atatürk Spor Salonu’nda başladı. Kongreye katılan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş önemli açıklamalarda bulundu. 17 ilçede kongreleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Savaş, teşkilatçılığın bir bayrak yarışı olduğunu belirtti. Kongrelerin yenilenmeye vesile olduğuna dikkat çeken Savaş, “Sen ben değil bir olursak güçlü oluruz. 18 yıllık iktidarımızda her seferinde sandıktan birinci parti olarak çıktık. Birlikte elde ettiğimiz başarıyı hep birlikte sürdüreceğiz. 2021 yılı bütçesini mecliste kabul ettik. Bu üst üste yaptığımız 19’ncu bütçe. Türk siyasi tarihinde bunun örneği yok. Bu başarının örneği Recep Tayyip Erdoğan” diye konuştu.

Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Savaş, “Bu hikayemiz hainlere düşmanlara rağmen büyüdü yeşerdi ve kök saldı. Bu hikayeye sahip çıkmak boynumuzun borcu. 2023’te Aydın’da başarı hikayesi yazmaya hazırız. 18 yıl kolay geçmedi” ifadelerini kullandı.

18 Oca 2021 - 13:49 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik