Süt üreticisi yalnız değil

Ak Parti Aydın milletvekili Mustafa Savaş, ÖRKOOP Başkanı Ünal Önal ile birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi ziyaret ederek süt üreticisinin ihtiyaç ve taleplerini iletti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Aydın milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, süt üreticisinin sorun ve taleplerine duyarsız kalmadı. AK Partili Savaş, Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (ÖRKOOP) Başkanı Ünal Önal ile birlikte  Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette süt üreticisinin ihtiyaç ve talepleri Bakanlık yetkililerine iletildi.

 SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

 Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Savaş “Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi, Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (ÖR- KOOP) Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal ile birlikte ziyaret ettik. Süt ve süt ürünleri işleme, soğuk hava deposu, yem fabrikası ve organik gıda paketleme tesislerine sahip, 4 bin 300’e yakın süt üreticisinden süt toplayan, 2 bin 938 ortağı olan ÖR-KOOP’un ihtiyaç ve taleplerini konuştuk. İlgi ve destekleri için Sayın Bakan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

30 Nis 2021 - 23:45 - Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi