“Hayır” diyemedi

CHP’den aday gösterileceği söylenen İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, iddiaları yalanlamadı. Topu genel merkeze atan Özcan “Şahsi bir düşüncemiz yok” dedi.

07 Ocak 2019 - 09:39 1
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli’de CHP İlçe Örgütü’nün desteklemek istemediği İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan için yeni bir formül ortaya atıldı.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ FORMÜLÜ
İlçe halkı arasında ve siyasi kulislerde dile getirilen formüle göre İYİ Partili Özcan CHP’den aday gösterilecek. Bu sayede hem Nazilli’deki CHP tabanının “Kendi adayımızı isteriz” ısrarı yerine getirilmiş olacak, hem de ittifak gereği “Büyükşehir” karşılığında İYİ Parti’ye verilen “Nazilli sizin” sözü yerine getirilmiş olacak.

ÖZCAN, “HAYIR” DİYEMEDİ
Bu iddialar gerçek mi henüz resmen bilinmiyor. Ama iddialar üzerine açıklamalarda bulunan İYİ Partili Özcan söylentileri yalanlamadı. CHP’den aday gösterileceği iddialarına “Hayır” diyemeyen Kürşat Engin Özcan, “Görüşmeler devam ediyor. Bunlar genel başkanların değerlendirmesinde olan şeyler. Genel merkezlerin verdiği karara saygı duyacağız” ifadelerini kullandı.

“ŞAHSİ BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK”
Özcan, CHP’ye geçmesi durumunda “İYİ Partililerin tepkisi nasıl olur?” sorusunu ise “İhtimaller üzerine konuşmak doğru olmaz. Böyle bir durum oluşmuş değil. İttifakın değerlendirmesini mutlaka yapacaklardır. Biz de şahsen değerlendirme yapıyoruz. Ne olup ne biteceğini bilmiyoruz. Ne olursa olsun memleketimizin yararına olsun diye düşünüyoruz. Şahsi bir düşüncemiz yok” şeklinde yanıtladı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

atila

İÇİNDE BULUNDUGUMUZ DÖNEM BİRLİK VE BERABERLİK VE GÜÇ BİRLİGİ YAPMAK DÖNEMİDİR KİMSE KENDİ MENFAATLERİ İÇİN HESAP YAPMASIN HER İKİ TARAF KAZANMIŞ OLUR NAZİLLİ KAZANIR TEMENNİMİZ BUDUR

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-