Kuşadası’na elektrik kesintisi uyarısı

ADM Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden Kuşadası’na yönelik elektrik kesintisi uyarısı geldi.

15 Nisan 2019 - 23:38 0
reklam

Oğuzhan Boysan/Manşet Aydın-KUŞADASI ADM Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamaya göre, Aydın’ın Kuşadası İlçesi’ne bağlı bazı mahallelerde planlı bakım çalışmaları nedeniyle 16 Nisan Salı ile 17 Nisan Çarşamba günleri elektrik kesintisi yapılacak. Kesinti saatleri mahallelere göre farklılık gösterecek. ADM Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kesinti yapılacak saatlerde vatandaşlardan elektrikle çalışan cihazlarını devreden çıkarmalarını, jeneratör kullanan abonelerin ise kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalarını istedi.

KESİNTİ YAPILACAK MAHALLELER

16 Nisan Nisan Salı günü 09:00-13:00 saatleri arasında Davutlar Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi’nin bir kısmı, Zafer Alkan, Çalışkan, Marmara, Egemen Sokaklar ile Önürler, Mavikent, Davutlar Mehtap, Ada Evleri, Baykent, Burak, Nadir Can, Vankulu, Aşiyan Siteleri ve çevresine elektrik verilmeyecek. 16 Nisan Salı Günü 14:00-16:00 saatleri arasında ise
Davutlar Mahallesi Sadegül, Paradise, Sardel, Oğuz, Ege Birlik Deluxe, Mustafa Muşti Siteleri ve çevrelerinde elektrik kesintisi olacak. 17 Nisan Çarşamba günü saat 09.00-12 saatleri arasında Ege Mahallesi Azimkent Sitesi ve çevrelerine, 13:00-15:00 saatleri arasında ise İkiçeşmelik Mahallesi Şükrü Küçük Caddesi, Zafer, Şafak, 613, 631 Sokaklar ile Çallı, Kırmızıgül, Akbulut Öz Siteleri ve çevreleri enerji verilmeyecek.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-