ABD’NİN SÖMÜRÜ DÜĞÜMLERİ

ABD deyince 350 milyonluk ABD vatandaşlarını düşünmeyelim. ABD içinde bir başka derin ABD vardır. İşte biz onlarla uğraşıyoruz. Dünyayı sömüren ABD, işte bu derin ABD.
Derin ABD’yi yöneten EVANGELİST bir kitle vardır. Bu inanç veya ideoloji, hristiyanlık ile yahudiliği birleştiren yeni bir sözde dindir. Evangelist kitleyi yöneten SİYONİST bir kadro vardır. Bu kadro İsrail ırkından olmadığı halde yahudiliğe biat etmiş, kendilerini onların çıkarlarına hizmet etmeye adamış bir kadrosudur.
Esasen hizmet ettikleri gerçek yahudilik ve musevilik değildir, bunlara siyasal yahudilik diyebiliriz.
Siyasal yahudilik, gerçek yahudilik ve musevilik inancını bir paravan olarak kullanır. Gerçekten yahudilik (musevilik) inancına değil, yahudilik/musevilik inancını kendi çıkarları için yeniden düzenleyen bir ideolojik akımdır siyasal yahudilik.
Bunların da kurmayları, beş siyonist ailedir. Bu ailenin mensubu üç beş bin kişi vardır ve bunlar dünya imparatorluğunun krallık hanedanlarıdır. Merkezleri Londra’dadır.
Silahları paradır.
Hedefleri Evangelistler dışındaki tüm insanları köle yapmak, itiraz edebilecekleri yok etmek, Evangelistleri devlet memuru, siyonist yahudileri bürokrat olarak kullanmak, siyasal yahüdileri asker olarak kullanmak, tüm dünyanın zenginliklerini kendi ellerinde tutmaktır.
İşte bu amaçla bir dünya STATÜKOSU oluşturmuşlardır.
DÜNYA STATÜKOSU
Tüm dünya devletlerinin anayasaları siyonizm amaç ve hedeflerine uygun hale getirilmektedir. Yasaları ihtiyaç ve işleyişe göre değişiklik arz edebilir, ama anayasalardaki hedefler asla tartışılamaz, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.
Dünya, Birleşmiş Milletler teşkilatınca yönetilir.
BM’yi beş dünya ağası devlet yönetir.
Beş dünya ağası devleti ABD derin devleti yönetir.
Hedef, TEK DÜNYA devleti, TEK DÜNYA kültürü, TEK DÜNYA inancı/ideolojisi, TEK DÜNYA ekonomisi, TEK DÜNYA dili, TEK DÜNYA parası, TEK DÜNYA eğitimi. TEK DÜNYA tarihi/bilimi.
Buna aykırılık arz eden her oluşumun itibarsızlaştırılması, iğdiş edilmesi, yok edilmesi gerekir. (derler)
SÖMÜRÜ DÜĞÜMLERİ
Bu statükonun devamı için bin düğüm atılmıştır her ülke, her millete. bu düğümlerden sonra da insanlar büyülenmişlerdir. Kimse bu düğümleri göremez, görmek istemez, görse de çözemez, çözmek istemez.
Bazı dönemlerde yerli ve milli akımlar ortaya çıkmışsa da bunlar hemen kontrol altına alınmıştır, liderleri itibarsızlaştırılmıştır, mensupları iğdiş edilmiştir.
Burada en büyük görevi BÜYÜCÜLER yapmaktadır.
BÜYÜCÜLER
Büyü, insanların iradesini kontrol altına alıp, kendi iradesiyle düşünmesini önlemek, başka bir düşüncenin/aklın etkisinde kalmak ve ona uygun düşünmeye başlamaktır. Mankurtlaşmadır bir nevi.
Bunu yapan sektörler ve bu sektörün etkili isimleri vardır.
İşin temelinde insanların zaafları/nefisleri vardır.
Zaaf ve nefislerine hitabeden sektörlerde etkili/becerikli kişiler tespit edilir ve bunlar satın alınır. Bu kişiler topluma sevdirilir ve tanrısallaştırılır.
Bu kişiler de etkisi altına aldığı insanları büyüler ve kendi rolüne uygun düşünce girdabına girmelerini sağlar. Bol model olur.
Mesela, en iyi sinema sanatçısı bir büyücüdür.
Mesela, en iyi şarkıcı bir büyücüdür.
Mesela, en iyi roman yazarı/senarist en iyi bir büyücüdür.
Bu örnekleri çoğaltabiliriz.
Bir roman yazarı/senarist insanlara bir dünya hayali sunarlar. Bu dünya hayalinin iyi ve kötü değerlerini onlar belirlerler. Kahraman ve hainleri onlar belirlerler. Davranış biçimlerini, değer yargılarını onlar belirlerler. Sonuçta kendinin peşinden gelen insanları becerileri nispetinde kendi dünyasına sokarlar. Kendi dünyasına giren insan onun büyüsüne kapılmış demektir.
Her insan öğrendiğinin gönüllü kulu-kölesi gibidir.
Düşünün. Hayatınızı, duygularınızı ilk okuduğunuz hikaye, romanlar nasıl yönlendirmiştir diye.
....
Eğer bu büyüleri bozacaksak, ABD düğümlerini kıracaksak, kendi dünyamızın hikayelerini romanlarını yazacak büyücüler, pardon yazarlar, senaristler ortaya çıkarmak zorundayız.
Siz istediğiniz kadar yol, köprü, baraj yapın, okul binaları, fabrikalar yapın,
RUH ÖLÜYOR, YOK OLUYOR.
Bu ruhu canlandıracak bizim dünyamızın insanlarını ortaya çıkarın.
Bizim dünyamızın büyücülerinin iklimini oluşturun.
Neden yeni Mehmet Akifler, Yahya Kemaller, Necip Fazıllar çıkmıyor, düşünün.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Ahmet Karakaşlı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Manşet Aydın Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Manşet Aydın hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Manşet Aydın editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Manşet Aydın değil haberi geçen ajanstır.Anket Sizce Söke Belediye Başkanı kim olmalı?