Çetin yorumlar

Kanal İstanbul'u yaptırmam... Meali: Marmara denizinde ikinci bir boğaz olması durumunda #Möntro anlaşmasını delinirse efendilerime hesap veremem. Engellemeye gücü yeteceğinden değil de, yiyeceği zılgıt için şimdiden bahane hazırlıyor. Hasılı zor zanaat efendim, işbirlikçilik. Chp yönetimi egedeki kayalıkları Yunan'a bağışladığımızı iddia ederken, Libya ile yaptığımız anlaşma sayesinde Akdeniz'i de kapsayacak nitelikte yeni bir egemenlik bölgesi ihdas ettik.

Bu meyanda Meral hanım Turan lakırdısıyla sazan avlaya dursun, Reis Turan'dan-Avrupa'ya boru döşedi. Megri-Oslo diye tepinenlere de Fırat'ın doğusunda sancağımızı taşıyan Mehmetçik cevap versin artık. Bana bazen sivri dilli diyorlar, ben de Erdoğan'ı örnek gösteriyorum. Sivrilikten münezzeh diller, ancak çanak yalamaya yararlar.

Haddini bilmeyene haddini bildirmek, fakir giydirmekten evladır kardeşim.  Yarkadaş namıyla bilinen arkadaş, Çatalca'da gözaltına alınan şahsa yöneltilen suçlamanın Cumhurbaşkanını eleştirmekle sınırlı olduğunu iddia etmişti, tahmin edeceğiniz gibi bu da palavra çıktı.
cumhurbaşkanını eleştirmek gözaltına alınmayı gerektirseydi, sen ve yoldaşların gün yüzü bile göremezdiniz.

Rica ediyoruz, artık lütfen usturuplu sallayınız.
Benim sınırlarımı tehdit eden örgüt sana cazip geliyorsa, bizim müttefiklik münasebetimizin ruhunda derin bir paradoks var demektir.

Reis, Nato'yu kapsamlı bir yol ayırımına zorluyor. Bekleyip göreceğiz. Ya herro, ya merro!...

Mehmet Çetin

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Çetin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Manşet Aydın Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Manşet Aydın hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Aydin Markaları

Manşet Aydın, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 315 77 79
Reklam bilgi