Menderes Anadolu Lisesi’nden örnek tablo

Nazilli Menderes Anadolu Lisesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında öğretmenlerin kendi isimlerinin bulunduğu 50 çam fidanı dikti.

24 Kasım 2018 - 18:33 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleriyle beraber 50 çam fidanını okul bahçesine dikti. Okul idaresinin ve Okul Aile Birliğinin organize ettiği 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği öğretmenler odasında yapıldı. Aile Birliği, öğretmenleri kapıda karşıladı. Okul Müdürü Oktay Doğanlı, öğretmenlere gül hediye etti. Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Kemal Altan, “Yılların televizyoncusuyum, çok program yaptım ama şu anki kadar hiç heyecanlanmadım” dedi.

“KALICI BİRŞEYLER BIRAKMAK İSTEDİK”
Okul Müdürü Oktay Doğanlı, “ Biz güzel bir aileyiz.Aile her zaman birliktedir.Biz bu güzel ve özel günde de yine beraberiz. Eğitim süreklilik ister. Ağaç da bu sürekliliğin bir göstergesidir. Gelecek nesillere güzel ve kalıcı bir şeyler bırakmak istedik. Bu nedenle öğretmenlerimiz, kendi isimlerine getirtilen çam fidanlarını öğrencileriyle diktiler. Doğayı korumamız gerektiğini, doğa bilincini öğrencilerimize bir kere daha anımsatmak; böyle güzel bir günde eğitime anlamlı bir projeyle katkıda bulunmak istedik” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam