Mustafa Savaş İspanyollara kafa tuttu

31 Mart seçimleri yaklaştıkça Cumhur İttifakı çeşitli organizasyonlarda bir araya gelmeye devam ediyor. Ak Parti ve MHP’nin birlikteliğiyle devam eden Cumhur İttifakı’nın Aydın’daki belediye başkan adayları Germencik’te düzenlenen deve güreşlerinde buluştu.

14 Ocak 2019 - 13:50 0
reklam

Cumhur İttifakı’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan AK Parti Aydın Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet Akın, Söke Belediye Başkan adayı Beliğ Azbazdar, İncirliova Belediye Başkan adayı Gürşat Kale, Buharkent Belediye Başkan adayı Mehmet Erol, Koçarlı Belediye Başkan adayı Nedim Kaplan, Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın, Karacasu Belediye Başkan adayı Zeki İnal, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Burak Pehlivan ile birlikte Germencik ilçesinde düzenlenen deve güreşlerine katıldı. Germencik 71. Deve Güreşi Festivali oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Aydınlılar güreşleri izlemeye akın ederken kıran kırana geçen mücadeleler halk tarafından ilgiyle seyredildi.

“TEK RAKİBİMİZ İSPANYA”
Güreş organizasyonu sonrası açıklamalarda bulunan Ak Partili Mustafa Savaş, “”Aydın’ı daha fazla tanıtmak ve ilimize ek gelirler sağlamak istiyoruz. Sahip olduğumuz değerleri nisan ayından itibaren daha fazla parlatmakta kararlıyız. Bizim İspanya’dan neyimiz eksik. Deve güreşlerimizi, İspanya’daki boğa güreşleri gibi büyük bir turizm etkinliğine dönüştürme vakti geldi de geçiyor bile” dedi. (DHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-