Nazilli Albayrak’ı coşkuyla karşıladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aydın’da 17 ilçe ve büyükşehiri alacaklarını söyledi.

15 Mart 2019 - 13:36 2
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ-  Nazilli’ye gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, coşkuyla karşılandı. Belediye Meydanı’nda kendisini görmeye gelenleri selamlayan Albayrak daha sonra Nazilli Belediyesi binasına geçti. Belediye Başkanlığı makamında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Albayrak, Aydın’da 17 ilçe ve büyükşehiri alacaklarını söyledi

“NAZİLLİ’DEN ENERJİYİ ALDIM”
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı başarıları nedeniyle tebrik eden Albayrak, “Cumhur İttifakı Nazilli’de müthiş bir enerji oluşturmuş. Bu ittifakın ne kadar güçlü bir enerji taşıdığına bugün burada şahit oldum. Haluk Alıcık ve Mustafa Savaş’a destek olmak hem de Aydın ve Nazilli’yi ekonomi ve istihdamda nasıl daha ileri taşıyabiliriz bunları konuşacağız. Ev sahipliği için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Albayrak, Koca Camii’de kılacağı Cuma Namazı’nın ardından Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Vergi Dairesi binasının açılışına katılıp Efeler’e hareket edecek.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Anonim

Ekonomi ve istihdamda ülkeyi nereye taşıdığınızı görüyoruz. AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ.

sıradan vatandaş

at yalanı sevsinler inananı, yalandan kim ölmüş? bir yıl önce eleştirip hainlikle suçladığı RTE’nin çerçeveli fotoğrafını hediye ediyorsa Haluk Alicik bitmiş demektir..

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-