NAZİLLİ’DE KAHREDEN BEKLEYİŞ

Cesedi saatlerdir aranıyor

13 Ocak 2019 - 20:34 0
reklam

Erdal Savaş/ Manşet Aydın-NAZİLLİ Bir arkadaşıyla Menderes nehri kenarında bulunan balık lokantasına giden Tuncay Asar (58) gece 02,00 sularında tuvalet ihtiyacını gidermek için dışarı çıktı. Karanlık nedeniyle önünü geremeyen talihsiz adam kayıp nehre yuvarlandı. Arkadaşını kurtarmak için suya atlayan Kamil B, gürültüyü duyanların yetişmesiyle son anda kurtarıldı. Yalçın Asar ise sulara gömülerek kayboldu

Aydın’ın Nazilli İlçesinde Menderes Nehri kenarında bulunan balık lokantasına giden iki arkadaştan biri boğularak yaşamını yitirdi, diğeri ise son anda kurtarıldı. Talihsiz olay dün gece yarısından sonra 02,00 sularında yaşandı. Görgü şahitlerinin verdiği bilgiye göre, Nazilli-Bozdoğan karayolu üzerindeki Menderes Köprüsünün yanında bulunan balık lokantasına giden Tuncay Asar (58) ve Kamil B., (56) evlerine gitmek için ayağa kalktı. Bu esnada Tuncay Asar, tuvalet ihtiyacını karşılamak üzere nehir kenarına geldi. Karanlık olması nedeniyle önünü göremeyen 58 yaşındaki adam kayarak sulara yuvarlandı. Arkadaşının bağırma sesleri üzerine nehre atlayan Kamil B., Tuncay Asar’ı kurtarmak istedi ancak kendisi de boğulma tehlikesi atlattı. Lokantada bulunanların attığı halata tutunan Kamil B. kurtarılarak kıyıya alındı.
SULARA GÖMÜLDÜ
Son günlerde artan yağışlar nedeniyle su seviyesi yükselen Menderes Nehrinin karanlık sularında kaybolan Tuncay Asar’ın bulunması için jandarma ve polise haber veren vatandaşlar talihsiz adamın bulunması için çalışmalara destek verdi. Alınan ihbar üzerine belirtilen adrese çok sayıda jandarma, polis ve AFAT ekibi sevk edildi. Gece boyunca yapılan aramalardan bir sonuç alınamadı.
BALIK ADAMLAR GELDİ
Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Tuncay Asar’ın cesedinin bulunması için komşu Muğla emniyetinden destek istendi. Olay yerine gelen Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Marmaris Sualtı Grup Amirliği ekipleri, Sabah saatlerinde Tuncay Asar’ın nehre düştüğü bölgeden arama çalışmasını başlattı. Yaklaşık 15 kilometrelik bir alanı tarayan ekipler hiçbir ize rastlayamadı. Öte yandan, kayıp Tuncay Asar’ın kızının, Nazilli belediyesi Emlak Servisinde çalıştığı öğrenildi. Soruşturmayı derinleştiren güvenlik güçleri, Tuncay Asar’ın nehre kendi isteğiyle atlamış ya da itilmiş olma ihtimalini de değerlendiriyor. Gazete yayına hazırlandığı saatlerde 58 yaşındaki Tuncay Asar’ın aranmasına devam ediliyordu.

MENDERES YUTTU

Bir arkadaşıyla Menderes nehri kenarında bulunan balık lokantasına giden Tuncay Asar (58) gece 02,00 sularında tuvalet ihtiyacını gidermek için dışarı çıktı. Karanlık nedeniyle önünü geremeyen talihsiz adam kayıp nehre yuvarlandı. Arkadaşını kurtarmak için suya atlayan Kamil B, gürültüyü duyanların yetişmesiyle son anda kurtarıldı. Yalçın Asar ise sulara gömülerek kayboldu

Manşet Aydın paylaştı: 13 Ocak 2019 Pazar

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-