O sokağın akıbeti belli oluyor

Nazilli’de trafiğe kapatılan 174. sokak ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam İbrahim Küçük, vatandaşı mağdur etmeyecek uygulamalar üzerinde çalıştıklarını söyledi.

reklam

30 Ekim 2018 - 17:44 2
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Karaçay Mahallesi 174 Sokak, Aydın-Denizli Karayolu’nda trafiğe engel olduğu gerekçesiyle beton dubalarla kapatıldı. 174. Sokak’taki esnaf ve vatandaşlar ise duruma tepki gösterdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam İbrahim Küçük, sokağın geçici olarak kapatıldığını belirterek çözüm için çalıştıklarını söyledi.

“EN İYİ ÇÖZÜMÜ ARIYORUZ”
Sokağın deneme amaçlı kapatıldığını ifade eden Küçük, “Şu anda 174. sokak ile ilgili değişik fikirler var. Biz de durumu gözlemliyoruz. Neler yapabileceğimize bakacağız. En iyi çözümü bulmak için çalışıyoruz” ifadelerini kulandı.

“4 AYRI FİKİR VAR”
Dört ayrı fikir üzerinde durduklarını ifade eden Kaymakam Küçük, “Araçlar oradan sola dönüş yapıyor ve trafiği tehlikeye atıyor. Sokağın ana kavşağa dahil edilmesi, çıkışa tamamen kapatılması, çıkışın sola dönüşünü engelleyecek bir bariyer sistemi konulması, kamera sistemiyle sola dönüş yapınca ceza yazılması şeklinde düşünceleri var. Kararımız net değil” diye konuştu.

“TRAFİĞİ ENGELLEMEK İSTEMİYORUZ”
Aydın-Denizli Karayolu’ndaki şehirler arası trafiği de engellemek istemediklerini dile getiren Küçük, “Sola dönüşü yasaklayacağız gibi duruyor. Eğer orayı ışık sistemine dahil edersek bu sefer yol kesilecek. Zaten ilçemizden transit geçen sürücüler yeterince akışın ışıklarla kesilmesinden rahatsız” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

merve

trafik kural ihlali yapılıyor diye sokağı trafiğe kapatanlar yarın oto yolları da aşırı hız yapıyorlar diye kapatırlarsa şaşmayın çünkü bu memlekette taksinin benzini bitti diye üretimini durdurdular

hakan şakar

koy bir kamera tüm ters yöne gidenlere kes cezayı sokağı neden kapatıyorsunuz ki?

reklam

reklam

reklam

reklam