Özlenen tablo

Siyasi arenanın kızışmaya başladığı Nazilli’de parti temsilcileri, yoğunlu bir kenara bırakıp çay molası verdi. Altıntaş Mahalle Muhtarlığı’nda AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Partililer bir araya gelerek dostluk mesajları verdi.

29 Kasım 2018 - 14:49 0
reklam
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Ayın-NAZİLLİ- Türkiye 31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlere kilitlenirken Nazilli’de de siyasiler çalışmalarına başladı. Dönem yaptıkları açıklamalarla birbirleriyle zıt düşen parti temsilcileri bir araya geldi. Siyasi yoğunluğu bir kenara bırakan AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İyi Parti temsilcileri, Altıntaş Mahalle Muhtarlığı’nda çay molası verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Bülent Sayar, CHP İlçe Başkanı Ali Deveci, İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural, CHP Nazilli Belediye Başkan A.Adayı Cavit Yenipazarlı, CHP Nazilli Belediye Başkan A.Adayı Ali Çetinkaya ve MHP’li Mehmet Demirel muhtarlarla birlikte sohbet etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan siyasiler, fikir alışverişinde bulundu.

Nazilli’de çekişmeli geçmesi beklenen seçim öncesi parti temsilcilerinin bir araya gelerek dostluk mesajları vermesi güzel görüntülere sahne oldu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam