Reklam yerine hizmet

Efeler’de belediye kurulduğundan bu güne kadar 855 bin metre kare yeni yol yapıldı. Efeler Belediyesi ayrıca 400 kilometre kırsal mahalle ve bahçe yolları tesviye çalışması da yaparak vatandaşların takdirini kazandı.

07 Ocak 2019 - 12:51 1
reklam

Kurulduğu 2014 yılında bir kazma ve bir küreğe dahi sahip olmayan Efeler Belediyesi, tüm birimlerini kısa sürede yapılandırarak işler duruma getirdi. Büyükşehir kanunu ile köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanları ve merkez mahallelerde büyük bir özveri ile çalışan ekipler, binlerce metre kare yeni yol ve tamirat işlemleri gerçekleştirdi.

“HALKIN YARARINA ÇALIŞTIK”
Kırsal kesimlere büyük önem veren Efeler Belediyesi, köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanları ve bahçe yollarında 400 kilometre tesviye çalışması yaptı.

Tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile çalışmalar sürdürdüklerini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana 83 bin metre kare yol ve kaldırım tamiratı, 855 bin metre kare yeni yol ve kaldırım imalatı, 192 bin metre kare asfalt sathi kaplama, 25 bin metre kare sıcak asfalt, 113 bin metre yeni bordür ve yağmur oluğu döşeme işlemleri gerçekleştirirken 450 bin metre kare de yeni ham yol açtık. Efeler halkı hizmetin en güzelini hak ediyor. Bunun için var gücümüzle çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Yeni kurulan bir belediye olarak tüm imkânlarımızı reklam yapmak yerine halkımızın yararına olacak işlerde kullandık” dedi. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Anonim

belediyenin görevi seçim zamanı yol yapmakmı özlem hanım şu ana kadar aydın bölgesine ne yaptıki su zamlarından başka yol yapıyor aydın belediyesi yaptı adlı yazı kusura bakma o yolu benden aldığın paralarla yapıyorsun seçim zamanı tır çıkartıyor yok sorunları dinleyecekmiş falan filan bırakın bu işleri

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-