“ÜRETİCİYİ DESTEKLEYECEĞİZ”

İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan adayı Kürşat Engin Özcan, meyve ve sebze fiyatlarındaki yüksekliği uygulayacakları projelerle sonlandıracaklarını söyledi. Özcan; “Üreticiyi destekleyerek, tüketicinin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

12 Şubat 2019 - 18:12 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, Salı Pazarı’nda vatandaşla buluştu. Sebze ve meyve fiyatlarındaki yüksekliği eleştiren Özcan, hükümetin yanlış üretim politikaları nedeniyle bu duruma gelindiğini söyledi.
“ÜRETMİYORUZ”
Yaşanan krizden kurtulmanın yolunun üretimden geçtiğini belirten Özcan, ”Üreticinin, pazarcının yüksek maliyetleri var, vatandaşın da geliri yüksek değil. Üretmeyen bir toplum olduğumuz için bu durumdayız. Birçok üretim alanımız boş. Vatandaşın üretime sevk edilmesi lazım. Meselelere tek bir noktadan bakılmaması gerek” dedi
“ÜRETİCİYİ DESTEKLEYECEĞİZ”
Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, hayata geçirecekleri projelerle üreticiye destek olacaklarına vurgu yaparak, “Yanlış üretim politikaları yürütürseniz bu durumda oluruz. Bunların düzenlenmesi için projelerimiz hazır. En kaliteli ürünleri vatandaşımıza ucuz bir şekilde ulaştıracağız. Üreticimizi destekleyeceğiz. Üreticimiz kazanınca da bu piyasaya yansıyacak” şeklinde konuştu.
“TÜKETİCİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ”
Büyükşehir Belediyesi’nin Ege Et projesini örnek gösteren Özcan, “Üreticinin daha yüksek bedelle satıp, vatandaşın daha ucuza almasını sağlayan bir yöntemdi. İnşallah buna benzer uygulamaları meyve, sebze ve yöresel ürünlerimizde de uygulayıp üreticiye kazandırıp, tüketicinin yüzünü güldüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-