HÜKÜMET AYDIN’A YAĞDIRIYOR!

Aydın’da hükümetin mega projeleri tüm hızıyla devam ediyor. Aydın-Denizli Otoyolu, Söke’de Sarıçay Barajı, Efeler’deki Şehir Hastanesi başta olmak üzere birçok alanda milyarlık projelerle Aydın’ın çehresi değiştiriliyor. AK Parti, Aydın için tarım, sağlık, ulaşım ve çalışma alanlardaki dev hizmetler üretiyor.

“AYDIN’I KALKINDIRACAĞIZ”

AK Parti’nin hizmet siyasetini Aydınlılara yaşattıklarını kaydeden İl Başkanı Ömer Özmen, 2023 seçimlerine giden süreçte hemşehrilerinin karşısına bu yatırımları bitirmiş olarak çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye gibi Aydın’ı da kalkındırma gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Ömer Özmen, “Şehir hastanesi inşaatı bu noktada yüzde 51’den fazla bitme oranına ulaşmış durumda. İyi bir şekilde gidiyor. Bundan sonraki süreçte de bu eserlerin açılışlarını yapmayı da nasip etsin Rabbim. . Nasıl Türkiye’yi son 20 yılda kalkındırdıysak Aydın’ı da kalkındırmak için milletvekillerimizle beraber önceki dönemdeki vekillerimizin başlattığı projeleri de devam ettirerek elimizden gelen tüm gayretle çalışıyoruz” dedi.

“GÖRÜNMEYEN HİZMETLERİMİZ VAR”

Özellikle tarım alanındaki hizmetlerin perde arkasında kaldığına dikkat çeken AK Partili Ömer Özmen, “Görünmeyen hizmetlerimizin sayısı da oldukça fazla. Tarım- sulama alanında gerçekleştirdiğimiz barajlar ve tüneller gibi yapıların birçoğu yeraltında ve dağlarda olduğu için görünmüyor. Bu tarz yapılar da görünmeyen hizmetlerimiz. Burada da çiftçilere ciddi bir destek sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

“HERKES HER ŞEYİN FARKINDA”

Özmen, TBMM’nin tatile girmesiyle 4 milletvekili ve teşkilatlarla birlikte sahada vatandaşla bir araya gelerek hizmetleri anlatmaya çalıştıklarını söyledi. Sahadaki geri dönüşlerin olumlu olduğunu belirten Başkan Özmen, şunları söyledi;
“Herkes her şeyin farkında. Tüm hemşehrilerimiz özellikle salgından sonra dünyada bir daralmanın yaşandığını ardından çıkan Ukrayna-Rusya savaşının da etkisiyle beraber enflasyonun arttığını görüyorlar. Bu sadece ülkemize özgü bir durum değil. Bu sorunlar noktasında vatandaş bizden bir gayret bekliyor. ‘Bunu çözerse AK Parti çözer. Cumhurbaşkanımız çözer’ diyor. Bizim teşkilat olarak, hükümet olarak görevimiz vatandaşın bize olan güvencini teveccühünü ayakta tutmak. Bunun gayretini gösteriyoruz.”

- Manşet Aydın, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.mansetaydin.com/haber/11502815/hukumet-aydina-yagdiriyor