Yıldız’da sakatlıklar bitmiyor

Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Aydın Yıldızspor, ligin on ikinci haftasında deplasmanda Bolvadin Belediyespor ile karşılaşacak. Kritik maç öncesi Yıldızspor’da sakatlık sıkıntısı yaşıyor. Ali Kireş’in sakat, Çağlar’ın ise hazır olmadığı için forma şansı bulamayacağı karşılaşma öncesi Raşit'ten de kötü haber geldi. Başarılı futbolcunun sakatlığı nedeniyle maça çıkamayacağı öğrenildi. Aksiliklerin peşlerini bırakmadıklarını belirten deneyimli çalıştırıcı Mehmet Öztürk, “Pes etmeden sonuna kadar savaşacağız” diye konuştu.

“GALİBİYET İÇİN OYNAYACAĞIZ”
Yaşanan olumsuzluklara rağmen karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belirten Öztürk, “Ali Kireş ve Çağlar’ın eksikliğinin üzerine Raşit’in de bir sakatlık geçirmesi iyi olmadı ama bu sakatlıklar bizim için bir bahane olamaz. Şartlar ne olursa olsun galibiyet için oynayacağız” ifadelerini kullandı.

“LİGDE HER ŞEY OLABİLİR”
13 takımın bulunduğu Bölgesel Amatör Lig 8.Grup’ta sürprizler yaşanabileceğini söyleyen teknik adam, “Herkes herkesi yenebilir, herkes umulmadık puanlar kaybedebilir. Kısacası ligde her şey olabilir. Bergama’nın farkı açmış olması şampiyon oldukları anlamına gelmez. Sadece bir avantaj yakaladılar. Biz maçlarımızı kazanarak sonuna kadar kovalayacağız” dedi.

- Manşet Aydın, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.mansetaydin.com/haber/3404009/yildizda-sakatliklar-bitmiyor