Şampiyonluk kutlayınca linç edildi

Aydın’ın profesyonel liglerde mücadele eden tek takımı Nazilli Belediyespor’un şampiyonluğunu kutlayan gazeteci Suat Deniz, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Geçtiğimiz günlerde Aydınspor’un yönetimine giren Deniz’e kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin Nazilli ekibini tebrik ettiği gerekçesiyle tepki gösterdiği iddia edildi. Yaşananların ardından Suat Deniz görevinden istifa etti.

Siyah İnciler’in şampiyonluğuna Aydın futbolu ve gazeteci olarak çok sevindiğini kaydeden Suat Deniz, bu sevincin çok görüldüğünü ifade ederek, şu ifadeleri kullandı;

 “Bazı arkadaşlar benim sevincimi çok görmüşler. Bana kızdılar. Neymiş; ‘Aydınspor yöneticisi olarak sosyal medyamda şampiyon Nazilli Belediyespor yazamazmışım’ hoppala sanki bir tek ben kutladım. Aydın'da kutlamayan kalmadı. Ben Sanki Yunan takımını kutladım.  Mesut Toros'un yönettiği  Nazilli Belediyespor'u kutladım. Yine de bana yapılan eleştirilere de saygı duydum. Sıkıntı  gelmesin daha çok yıpranmamak adına da Aydınspor yöneticiliğimden istifa ettim.  Bazı saplantılarla yaşamak bu ilde kimseye bir şey kazandırmaz geçmişte kimin ne yaptığını en iyi bilenlerdenim. Kusura bakmayın Aydınspor'da bir yönetici olarak  Nazilli Belediyespor'un şampiyonluğunu kutlamanın suç olduğunu bilmiyordum.Ama ben yine de Mesut Toros ve öğrencilerini yürekten kutluyorum. Suçum neyse  cezamızı da çekeriz”

- Manşet Aydın, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.mansetaydin.com/haber/7047026/sampiyonluk-kutlayinca-linc-edildi