Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası ödülleri törenle verildi

19 farklı ülkeden toplamda 239 sporcunun katılım sağladığı Efeler Belediyesi Tenis Turnuvası'nın ödül töreni pandemi dolayısıyla gerçekleştirilememişti. Kadameli normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte gerçekleştirilen törenle, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer, sporculara ödüllerini teslim etti.

ATAY'A İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Aydın Tenis Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuvaya Başkan Atay da katılmıştı. Erkekler çift kategorisinde ikinci olan Atay, Ali Karagöz ile birlikte ödüllerini aldı.

"HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ"

Törene katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Atay, "Tenis, sporların en asillerinden bir tanesi diye düşünüyorum. Bu güzel sporun herkes tarafından benimsenmesine katkı yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Başarılı olan çocuklarımıza seslenmek istiyorum. Yurt dışında turnuvalara gitmek isterlerse, onlara da her türlü maddi ve manevi katkıyı Efeler Belediyesi olarak vermeye hazırız. Çocuklarımızın hem bilgili yetişmeleri, hem de onların sportif olarak başarılı olmalarını sağlayacak ortamları yaratmak, biz yerel yöneticilerin görevi. Ben de turnuvada ikinci oldum. Karşılaştığım arkadaşım da çok başarılıydı. Herkese çok teşekkür ederim, başarılı olan herkesi kutluyorum" diye konuştu.

- Manşet Aydın, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.mansetaydin.com/haber/7358262/efeler-belediyesi-tenis-turnuvasi-odulleri-torenle-verildi