Siyah İnciler'de kaleci antrenörü oldu

Nazilli Belediyespor’da teknik direktör Kadir Kar’ın yardımcılığına Atacan Öztürk getirildi. Kariyerinde Antalyaspor, Göztepe, Boluspor, Elazığspor ve Alanyaspor gibi birçok önemli takımda file bekçiliği yapan Atacan Öztürk siyah beyazlılarda kaleci antrenörlüğüne başladı.

Atacan Öztürk, 32 yıl sonra babası Mehmet Ali Öztürk’ün forma giydiği Nazilli’de görev aldı. 1988-89 sezonunda Nazilli Belediyespor’un kalesini koruyan Mehmet Ali Öztürk’ün oğlu olan Atacan Öztürk, siyah beyazlı ekibin başarısı için ter dökecek.

BABASININ İZİNDEN

Siyah İnciler’in efsane isimleri arasında yer alan, zihinlerde yer edinen babası Mehmet Ali Öztürk’ün izinden giden Atacan, Antalyaspor’da babasının bıraktığı yerden kariyerine başladı. Süper Lig ve 1. Lig’de uzun yıllar görev yapan Atacan Öztürk 2017-18 sezonunda Silivrispor’da futbolu bıraktı. Geçtiğimiz yıllarda Erzurumspor’un kaleci antrenörlüğünü yapan 39 yaşındaki çalıştırıcının yolu yıllar sonra babasının görev yaptığı Nazilli’yle kesişti.

TAKIM FOTOĞRAFINDA POZ VERMİŞTİ

Nazilli Belediyespor’un 1988-89 sezonunda Antalya Atatürk Stadyumu’nda oynadığı bir müsabaka öncesinde çekilen takım fotoğrafında babasının önünde kameralara poz veren Atacan Öztürk, 32 yıl sonra siyah beyazlı formayı kaleci antrenörü olarak sırtına geçirdi.

- Manşet Aydın, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.mansetaydin.com/haber/7484302/siyah-incilerde-kaleci-antrenoru-oldu